Успішність та повнота виконання покладених завдань - запорука процвітання навчально-дослідних установ. Навчально-науковивий інститут бізнесу і менеджменту - це фундамент структури управління. Викладацький склад та студентство ННІ БМ - це успішні, цілеспрмовані люди, які спільними стараннями досягають поставлених цілей, знов і знову підкорюючи нові вершини, здобуваючи нові перемоги, відзнаки, винагороди. Тому хотілося б представити найвагоміші з них:

Кафедра організації виробництва бізнесу і менеджменту

Кафедра ОВБМ виконує місію забезпечення регіонів, галузей і підприємств усіх сфер ділової та соціальної активності висококваліфікованими спеціалістами у сфері менеджменту. Кафедра організації виробництва бізнесу і менеджменту функціонує протягом 70-ти років, невпинно вдосконалюючись та слідуючи прогресу. Головною метою діяльності кафедри є забезпечення надання якісної освіти студентам, підтримка молоді у науково-дослідній роботі, усебічний розвиток та результативність.

Протягом свого багаторічного функціонування кафедра ОВБМ отримала незліченну кулькість відзнак та досягнула успіху у провідних галузях дослідницької роботи. За вагомий внесок у зміцнення провідного рейтингу, надання високоякісних освітніх послуг і досягнуті високі показники колектив кафедри ОВБМ два роки поспіль  посідав 2-ге місце серед навчально-наукових інститутів і був нагороджений почесними  грамотами від ректора ХНТУСГ ім. П.Василенко.

Завідувач кафедри організації виробництва бізнесу і менеджменту - Мазнєв Григорій Євтійович - визначна особистість, людина, яка є символом навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, його засновником і "батьком", за свою професійну діяльність отримав незліченну кількість нагород: грамоти, подяки, дипломи. 

Серед вагомих досягнень кафедри ОВБМ є той факт, що викладачів кафедри запрошують до Європейських та Американських ВНЗ для проведення лекцій, профорієнтаційних заходів,що свідчить про високий рівень професіоналізму та визнання досвіду вітчизняних науковців за межами України.