Головна » 2014 » Листопад » 7 » ЧИ ЛЕГКО БУТИ КЕРІВНИКОМ?!
17:03
ЧИ ЛЕГКО БУТИ КЕРІВНИКОМ?!

Підприємництво є невід’ємною частиною української економіки. Заняття підприємницькою діяльністю особливо актуальним є для молодого покоління і успіх її здійснення значною мірою залежить від набутих знань, навиків та умінь.

Підприємець є ключовою фігурою ринкової економіки і має поєднувати в собі такі якості, як ініціативність, здатність до ризику, комунікабельність, відповідальність, надійність, рішучість тощо. Організовуючи власну справу, підприємець особливу увагу має приділяти вмінню правильно планувати, організовувати та керувати власним бізнесом.

В рамках вивчення дисципліни «Основи підприємницької діяльності», що викладає Колпаченко Надія Миколаївна, студентам 5 курсу навчально-наукового інституту технічного сервісу було запропоновано до перегляду навчальний фільм «Чи легко бути керівником?».

В процесі перегляду студенти могли наочно побачити типові помилки, які припускають недосвідчені керівники та шляхи їх подолання. В цілому студентів зацікавили питання, що розглядалися у фільмі та стали темою подальшої дискусії.

Переглядів: 527 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: