Головна » 2018 » Травень » 17 » День Вишиванки на ННІ БМ
20:23
День Вишиванки на ННІ БМ

17 травня 2018 року у холі головного корпусу університету за ініціативи дирекції та студентської ради навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту був проведений «День вишиванки».

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до святкуванян, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту також долучився до усеукраїнської традиції відзначати «День вишиванки». Для студентів та викладачів було підготовлено тематичну фотозону, де кожен бажаючий міг зробити фото на фоні української атрибутики – жовто-блакитного кольору та соняшникового цвіту. Студентька рада ННІ БМ підготувала смачний сюрприз для студентства та викладачів – запашнй каравай, яким пригощали усіх охочих. Усі бажаючи,а їх виявилось досить багато, одягли вишиванки – різнобарвні, яскраві, уквітчані символами стародавньої України.

Окремо хотілося б відмітити викладацький склад кафедр обліку і аудиту, яка вкотре презентувала неперевершені хенд-мейд вироби – вишиті рушника, які були розміщені поруч із фото зоною, щою усі охочі могли подивитись на таку красу!

Тож ми вітаємо усіх зі святом Вишиванки! Посміхайтесь, радійте і частіше носіть український національний одяг, він зігріватиме серце і надихатиме!

Романова Руслана,

Голова прес-центру студентської ради ННІ БМ

Переглядів: 93 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: