Головна » 2016 » Листопад » 30 » Результати виборів представників ННІ БМ до студентського комітету ХНТУСГ
02:51
Результати виборів представників ННІ БМ до студентського комітету ХНТУСГ

28 листопада 2016 року у 319 ауд. у корпусі університету на вул. Алчевських, 44 відбулося таємне голосування, з метою обрання представників студентів Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту для участі у студентському комітеті  Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка.

Виборні представники студентства обирались на засіданні Студентської ради та старостату академічних груп ННІ БМ шляхом прямих таємних виборів.

Виборча дільниця була доступною для голосування з 09:00 до 15:00. Студенти реєструвались за документом, що засвідчує особу та отримували бюлетень для голосування. Право участі у виборах було надано усім студентам денної очної форми навчання ННІ БМ.

Проведення виборів – невідємна частина демократичного та справедливого підходу до ведення студентської діяльності. Саме тому ми маємо відноситись до таких заходів відповідально, адже обираємо представників власних інтересів, лідерів, активістів та, насправді, талановитих молодих людей.

По закінченню виборчого процесу лічильна комісія підрахувала голоси, відбираючи бюлетені, які за протоколом мають вважатися недійсними. За результатами голосування були обрані представники студентства Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту:

1. Заяць Юлія Олегівна, студентка 32-МНа групи.

2. Чуйкова Олена Олегівна, студнтка 52-ЕП маг.групи.

3. Онопрієнко Катерина Станіславівна, студентка 52-ЕП маг.групи.

 

Переглядів: 395 | Додав: SK | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: