Головна » 2017 » Листопад » 27 » Традиційні збори Змївського земляцтва на ННІ БМ
01:23
Традиційні збори Змївського земляцтва на ННІ БМ

21 листопада у головному корпусі ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулися традиційні збори Зміївського земляцтва, організовані кафедрою організації виробництва бізнесу та менеджменту ННІ БМ.

У заході приймали участь студенти всіх навчально-наукових інститутів університету, які проживають у Зміївському районі Харківської області.

Серед почесних гостей були: голова Зміївської районної державної адміністрації випускник ХНТУСГ, к.е.н., доц. кафедри ОВБМ А.Ф.Гацько, заслужений працівник культури України, почесний громадянин Зміївського району, директор Зміївського краєзнавчого музею випускник ХНТУСГ Саяний М. І.та к.е.н., доц. кафедри ОВБМ Калініченко С. М.. Відкрив збори проректор з наукової роботи – к.т.н. В.І. Мельник.

Розпочав захід А.Ф. Гацько, який у своїй доповіді окреслив перспективи розвитку Зміївського району, привернувши особливу увагу на економічні досягнення. Адже на фоні економічного спаду та скорочення виробництва в цілому по Україні, Зміївський район утримує лідируючі позиції серед районів Харківської області - тут працює 12 промислових підприємств. Особливо у числі передових агропромислових підприємств Анатолій Федорович виділив Агрофірму імені Гагаріна. У доповіді студенти почули актуальні життєві поради, а також вкотре зазначалось, що сучасне виробництво потребує молодих кваліфікованих кадрів.

Окрім цього було окреслено питання необхідності розвитку особистості молодого фахівця, адже в умовах стрімкого удосконалення технологій та наявності величезного об’єму інформації необхідним є уміння адаптуватися та орієнтуватися у системах сучасного господарювання.

Доповідь-презентація «Екскурс у минуле», яку підготував неперевершений знавець Зміївщини – М.І. Саяний, яскраво та інформативно відобразила усю суть любові до рідного краю, викликавши ноти патріотизму у кожного з гостей зборів земляцтва. М.І Саяний запропонував слухачам подорож у минуле та візит у сьогодення Зміївського краю. Михайло Іванович безмежно закоханий у свою роботу намагається поділитися цими емоціями з кожним, тому запрошення на зустріч з земляками погодився з величезним задоволенням.

Зі звітом про виконану роботу за 2016/2017 н.р. виступила в.о. голови Зміївського земляцтва ХНТУСГ студентка 3-го курсу навчально-наукового інституту енергетики та комп'ютерних технологій Уварова Вікторія.

На порядок денний було винесено питання - обрати Голову Зміївського земляцтва, котрою стала студентку 3-го курсу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту – Демченко Тетяна Миколаївна. Дівчина висловила щиру подяку за виказану їй довіру та пообіцяла докласти всіх зусиль для плідної роботи на посаді Голови Зміївського земляцтва.

Наприкінці зборів Президент Зміївського земляцтва А.Ф. Гацько виніс на голосування питання, щодо пропозиції встановлення пам’ятника Петру Василенку перед корпусом ХНТУСГ за адресою Алчевських 44. Пропозицію зустріли з ентузіазмом і прийняли одноголосно.

Збори проходили в теплій дружній атмосфері. Творчій колектив студентів навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту подарував присутнім невеличкий концерт.

Завершення зустрічі проходило за чаюванням та солодощами. Студенти давали інтерв’ю на місцевий телеканал, фотографувалися та обговорювали плани на майбутнє.

Традиційно голова Зміївської районної державної адміністрації завітав до рідного університету з подарунками: ексклюзивні екземпляри видань («Зміївщина - слобожанська перлина» автор М.І. Саяний, «Зірки першої величини-агропромисловий комплекс України» - колективна праця), які урочисто передав на кафедру організації бізнесу та менеджменту.

Переглядів: 195 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: