Головна » 2018 » Березень » 13 » ЗНАЙОМСТВО ІЗ ВІЙСЬКОВОЮ КАФЕДРОЮ
00:28
ЗНАЙОМСТВО ІЗ ВІЙСЬКОВОЮ КАФЕДРОЮ

Щороку Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» запрошує на навчання. Студентам ННІ БМ ХНТУСГ 2-4 курсів випала надзвичайна можливість - відвідати екскурсію на території військового інституту. 28.01.2018 року зацікавлені цією пропозицією студенти разом із старшим викладачем кафедри організації виробництва,бізнесу та менеджменту Краля В.Г. вирушили на екскурсію.

Екскурсія виявилася надзвичайно цікавою. Було показано відео про навчання в інституті, викладачі розповіли про умови навчання та його оплату. Студенти, завдяки спеціальним тренажерам, змогли відчути себе танкістами, водіями БТР та КАМАЗу.

Як зазначив наш екскурсовод : «Військова кафедра не тільки навчає своїх студентів азам військової справи, але також дає навички додаткової спеціальності, що в майбутньому може стати в нагоді в найнесподіваніших ситуаціях. Потрібно відзначити, що хоча досить багато студентів вступають до військової кафедри "для галочки", інші студенти покладають на її рахунок цілком чіткі цілі, бачать перспективи розвитку і подальшого просування. Також не можна не помітити, що серед вступників до військового навчання стає все більше дівчат.».

Як можно побачити з фото студенти були задоволені екскурсією та щиро дякували виладачам, які її провели.

Ст.викладач кафедри ОВБМ

Краля В.Г.

Переглядів: 100 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: