01:52 “KERNEL” - відкрий можливості! | |
13 березня 2017 року до навчально-наукового інститутут бізнесу і менеджменту завітала представниця масштабної усесвітньовідомої агрокомпанії “KERNEL” у рамках проекту по роботі зі студентами. Компанія “KERNEL” - провідна агропромислова фірма,що спеціалізується на різноманітних видах діяльності – вирощування зернових, виробництво та переробка соняшникової олії, експорт та зберігання різних сільськогосподарських культур. Сьогодні компанія успішна та оперує новітніми технологіями, впроваджуючи повну автоматизацію виробництва, усебічно розвивається та не відстає від світових стандартів якості.
Усі бажаючи можуть звернутися за детальнішими довідками за електронною адресою : studevt@kernel.ua , задавшви питання, які найбільш необхідні для подальшої співпраці з компанією. «KERNEL» - це престижна кар’єра, успішна робота,невпинний ріст та розвиток. | |
|
Всього коментарів: 0 | |