11:10 Навчальний візит студентів ННІ БМ до Бізнес Сервіс Центру Anheuser-Busch InBev | |
Навчальний візит студентів ННІ БМ до Бізнес Сервіс Центру Anheuser-Busch InBev Студенти інституту бізнесу і менеджменту за ініціативою старшого викладача кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Власенко Тетяни Володимирівни завітали з навчальним візитом до Бізнес Сервіс Центру великої міжнародної пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev.
В ході зустрічі студенти спілкувалися з керівниками підрозділів Бізнес Сервіс Центру: фінансів, логістики та транспорту, відділу персоналу, відділу планування та ефективності та відділу інформаційного обслуговування клієнтів.
Ця зустріч надала можливість поспілкуватися з молодими людьми, які вже змогли досягнути бажаної мети, ставши частиною легендарної компанії та надає впевненості, що кожному студенту цілком можливо реалізувати свої кар`єрні задуми. Ми щиро вдячні Бізнес Сервіс Центру компанії Anheuser-Busch InBev та особисто Данилові Хоменку за надання можливостей для ознайомлення майбутніх випускників зі світовими стандартами менеджменту й сподіваємося на подальшу результативну співпрацю. Зі свого боку наш університет завжди готовий допомогти роботодавцям у підборі персоналу з числа студентів та випускників. Адже ХНТУСГ готує висококваліфікованих освічених спеціалістів, які здатні успішно конкурувати на ринку праці.
Організатор заходу, ст. викладач кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Власенко Т.В. | |
|
Всього коментарів: 0 | |