12:46 пізнавальна екскурсія до музею Історії та залізничної техніки Південної залізниці | |
Щойно прийнявши студентів-першокурсників до дружного колективу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, куратори груп 13 – МНа і 35-МН пр., старші викладачі кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Смігунова О.В. і Дудник О.В., в рамках виховної роботи організували та провели пізнавальну екскурсію до музею Історії та залізничної техніки Південної залізниці.
Музей був відкритий в 1967 р. До 140-річного ювілею Південної залізниці в музеї був проведений капітальний ремонт і змінена структура експозицій. Музей складається з трьох залів, розділених по епохах: Зелений зал (дореволюційний період будівництва і становлення Курсько-Харківсько-Азовської залізниці), Червоний зал (радянський період розвитку Південної залізниці) і Синій зал (історія розвитку за часів незалежної України).
Приємні емоції, незабутні враження, багато цікавої та корисної інформації отримали наші новачки на початку свого студентського життя. | |
|
Всього коментарів: 0 | |