09:07 «РАДМІР АГРО-2016» | |
22 вересня 2016 року старші викладачі кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Краля В.Г. та Островерх О.В. разом зі студентами 5 курсу ННІ БМ відвідали виставку «РАДМІР АГРО 2016».
На виставці були створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, виробниками устаткування, техніки, посівного матеріалу і засобів захисту для обміну сучасним досвідом. | |
|
Всього коментарів: 0 | |