10:40 Спадкоємність поколінь науковців кафедри Економіки та маркетингу | |
В ході зустрічі панувала тепла, дружня атмосфера, в якій Володимир Самойлович розповідав про свій шлях від виробництва до висот науки й про становлення маркетингу сільськогосподарської техніки в Україні, педагогіки, цікавився сучасними набутками кафедри та перспективами її розвитку. На зустрічі були присутні завідувач кафедри д.е.н., професор Онегіна В.М., ст. викладач, заступник зав. каф. Вітковський Ю.П. які з щирою вдячністю прислуховувалися до дружніх, висококваліфікованих побажань що звучали з вуст досвідченого вченого В.С. Басіна. Наприкінці зустрічі Володимир Самойлович зробив кафедрі неоціненний подарунок – збірку підручників та наукових видань економічної спрямованості, в тому числі з маркетингу. Колектив кафедри щиро вдячний своєму ветеранові за надану можливість плідного, дружнього та професійного спілкування в невимушеній атмосфері та бажає Володимиру Самойловичу міцного здоров`я, сили духу та натхнення! А колектив, із свого боку, намагатиметься зробити ці зустрічі світлою традицією кафедри!
| |
|
Всього коментарів: 0 | |