16:44 Спортивні здобутки студентів першого курсу ННІ БМ | |
27 вересня 2017 року на території спортивного комплексу проспекту Ювілейний 48/1 відбувся футбольний турнір між командами перших курсів навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім.П.Василенка. Спорт – це незмінний супутник успішної командної роботи, запорука гарної фізичної форми та здоров’я. Традиційно кожного року футбольні команди змагаються за першість в університетському турнірі. Студенти представляють свої навчально-наукові інститути, цього року за ННІ БМ виступила команда першокурсників у такому складі: Муратов Максим, студент 11-МН групи, Погребной Руслан, Кононов Віталій, Пасічник Сергій, Рожок Вадим, Пашко Віталій, Кабацкий Руслан – студенти 12-МН групи та Теренін Радіон – студент 13-ЕП групи. Футбольна команда навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту здобула перемогу в змаганні з ННІ МСМ та ННІ ЕКТ. Студентська рада ННІ БМ приймала активну участь в організації турніру, а також підтримувала свою команду голосними мотивуючими слоганами, яскравими плакатами та добрими словами. Тож ми вітаємо студентів ННІ БМ з чесною перемогою у турнірі і бажаємо подальшого успіху та здобуття нових вершин на теренах спорту! Романова Руслана, голова прес-центру студентської ради ННІ БМ | |
|
Всього коментарів: 0 | |