12:02 У пошуках роботи… | |
30 листопада 2016 року куратори та викладачі випускаючої кафедррри організації виробництва, бізнесу та менеджменту разом зі студентами IV та V курсів відвідали Ярмарок вакансій -2016, організований Харківською обласною службою зайнятості. Співробітники служби надали свої рекомендації щодо організації активного пошуку роботи, участі в співбесідах з роботодавцями, особливостей складання професійного резюме.
Крім того студенти пройшли комп’ютерне психологічне тестування щодо професійного самовизначення, яке підтвердило обрану ними спеціальність.
Ст. викладач кафедри ОВБМ | |
|
Всього коментарів: 0 | |