14:55 Відбувся фінал І етапу конкурсу бізнес-планів серед студентів ННІ БМ | |||
Мета Конкурсу - допомогти учасникам зрозуміти процес відкриття власної справи, залучити молодь до розробки та презентації бізнес-планів, підвищити їх соціальну активність, сприяти розвитку малого підприємництва на Харківщині. В конкурсі прийняли участь 32 студенти. Експертна комісія в складі кандидатів економічних наук, доцентів кафедри організації виробництва бізнесу та менеджменту (Бобловський О.Ю., Заїка С.О., Смігунова О.В., Богомолова К.С., Дудник О.В.) відібрали кращі бізнес-плани та запросили студентів для фінальної презентації своїх бізнес-ідей. Всі присутні були приємно здивовані яскравістю виступів та переконливою презентацією учасників.
За результатами рішення експертної комісії, враховуючи якість презентації та рівень відповіді учасника на запитання експерта за 10-бальною шкалою визначили та відзначили переможців конкурсу. Ними стали: Коробка Ольга, Балобатько Дарія, Матяш Ганна та Лимаренко Анастасія. Їх бізнес-плани будуть рекомендовані до участі в Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді та до участі у Міжнародній студентській бізнес-грі «Корпорація ідей 4».
Дякуємо всім за участь та бажаємо не зупинятися та розвивати своє підприємницьке мислення!
| |||
|
Всього коментарів: 0 | |