11:17 Знайомство студентів IV курсу ННІ БМ з українсько-британським підприємством «Українська чайна фабрика Ahmad Tea» | |
На підприємстві було проведено екскурсію по всім стадіям завершального етапу виробництва чаю «Ahmad Tea», а саме виготовлення пакетиків для заварювання та складання їх в упаковки для подальшого використання. Студентами було відмічено, що майже всі виробничі процеси на фабриці автоматизовані.
Подібні візити на підприємства України є пізнавальними та впливають на формування уявлення майбутніх фахівців про виробничу атмосферу. Старший викладач кафедри ОВБМ, Голованова Г. Є. | |
|
Всього коментарів: 0 | |