ХАРАКТЕРИСТИКА


 

Факультет менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка створено 08 квітня 1997 року. В 2010 році на його базі створено навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту. ННІ очолює професор Мазнєв Григорій Євтійович, відмінник освіти України, переможець обласного конкурсу "Вища школа Харківщини - кращі імена" в номінації "Кращий декан факультету".

До складу інституту входить 6 кафедр:

Навчально-науковий інститут випускає фахівців за трьома економічними спеціальностями:

  • менеджмент організацій
  • економіка підприємства
  • облік і аудит

Усі спеціальності акредитовані за IV (найвищим) рівнем з правом підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Випускникам ННІ присвоюється кваліфікація "економіст-менеджер", "спеціаліст з економіки підприємства" та "спеціаліст з обліку та аудиту". Студентам спеціальностей "Економіка підприємства" і "Менеджмент організацій" за ліцензією Міністерства освіти і науки України надається можливість отримання додаткової професії бухгалтера.

Студенти усіх спеціальностей навчаються за оригінальною програмою підготовки менеджерів-підприємців з отриманням сертифікату. Виконують курсову роботу з бізнес-планування і випускну роботу з відкриття власного бізнесу. Впроваджується також додаткове навчання іноземним мовам, надається можливість освоїти водіння автомобіля і трактора.

У ННІ бізнесу і менеджменту через комп'ютерну мережу "Internet" налагоджений зв'язок із навчальними закладами вищої освіти Америки та Європи для одержання чисельної науково-методичної інформації. Студенти проходять практику в країнах Західної Європи та Америки.

Випускники інституту можуть працювати на посадах від економіста й бухгалтера до керівника фірми і підприємства аграрного профілю, а також у системі переробки сільськогосподарської продукції, агротехсервісу, в аудиторських фірмах, в органах контролю податкових адміністрацій, на сумісних з іноземними партнерами підприємствах та в інших галузях економіки.

Наші студенти мають можливість пройти військову підготовку з отриманням офіцерського звання.

Викладачі та аспіранти ННІ проходять шестимісячне стажування в університетах Сполучених Штатів Америки. Кращі студенти навчаються протягом одного-двох років в університетах Сполучених Штатів Америки, Австрії і Німеччини.

У селі Кирилівка на Азовському морі є спортивно-оздоровчий табір де мають можливість відпочивати студенти та співробітники інституту.

В інституті бізнесу і менеджменту діє аспірантура та докторантура з економічних спеціальностей. Дипломні роботи, що виконуються випускниками факультету, майже кожного року посідають призові місця на конкурсах дипломних робіт, що проводяться серед вищих навчальних закладах Харківської області та України.