ЗАВІТАЙ ДО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ БІЗНЕСУ І МЕНЕДЖМЕНТУ  ТА ОТРИМАЙ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ТЕ,  КОЛИ  І ЯКІ ПОТРІБНО ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ЩОБ СТАТИ СТУДЕНТОМ. 


Подай документи для участі у конкурсі вступників на навчання за омріяними сучасними спеціальностями:

1. Менеджмент;
2. Економіка;
3. Облік та оподаткування

Навчання у ННІ бізнесу і менеджменту це:

1. Якісне навчання відповідно до програм, які затвердило Міністерство освіти та науки України;
2. Напрацювання практичних навичок з відповідного фаху, що допомагає швидкому працевлаштуванню;
3. Знайомство з досвідом успішних практиків бізнесу;

4. Стажування на підприємствах Америки, Європи та Азії;

5.  Навчальні поїздки закордон;

6. Тренінги з психологом, націлені на формування лідерських якостей, навичок командної роботи та на особистісний розвиток;

7. Можливість проявити себе в різноманітних творчих та спортивних секціях та багато іншого. 



ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗДАЧІ ЗНО - ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ
Задовго до ЗНО
  • Спочатку підготуй місце для занять. Забери зі столі усі зайві предмети, зручно розклади свої зошити, підручники, ручки тощо;
  • Можна доповнити інтер’єр кімнати жовтим та фіолетовим кольорами, оскільки вони підвищують розумову активність. НЕ потрібно перефарбовувати стіни, а достатньо картини, занавіски, серветки,  лампи, тощо.  Також цікаво зауважити, що за твердженням вчених запах лимону у вашій кімнаті підвищує розумову працездатність на 20%.
  • Склади план своєї роботи.  Перед тим визнач -  Хто ти є ? -  сова чи жайворонок.  Склади  план занять на кожен день. Важливо чітко знати, що ти робиш і не говорити усім оточуючим:  « Я займаюся чи готуюсь» , а « Я вивчаю саме певний розділ, конкретний матеріал»;
  • Починай із найважчого, але посильного. Легше і приємніше залишай на після обіду
  • Змінюй заняття із відпочинком. Психологи встановили, що оптимальна тривалість заняття 30-40 хв. Максимум уваги досягається після 10-15 хв. від початку роботи. Тривалість перерв у першій половині дня  не повинна перевищувати 5-10 хв. У другій половині дня тривалість кожної наступної переви збільшуйте на 5 хв. Не забувай у час відпочинку робити зарядку, займатися спортом, робити короткі прогулянки, допомагати батькам, тобто повністю відволікатися від навчання на короткий час. .
  • Тренуйся щоденно робити тести. Роби це із секундоміром.
  • Не потрібно заучувати напам’ять певні тексти, вчися робити короткі записи, нотатки, регулярно їх переглядай.
  • Регулярно повторюйте матеріал, бажано через 10 хв, після того, як ви вивчали новий матеріал, а згодом через добу. Кожне  наступне повторення повиннно бути коротшим попереднього.
  • Займася самопереконанням. При всій своїй простоті, це є дуже дієва зброя. Повторюй про себе . Я знаю багато, я спокійний, я впевнений, я розумний і т.д. , я напишу добре тестування.

 День перед здачею ЗНО.

  • Багато хто вважає, що щоб повінстю підготуватися до іспитів бракує одного дня. Це невірно.  Вже післяобіду важливо  припинити готуватися, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, прийняти душ, підготувати  одяг,  документи, інші необхідні речі.

 У день ЗНО

  • Будь зконцентрованим. Не звертай уваги на поведінку оточуючих. Для тебе повинен існувати лише текст завдань і годинник.
  • Дій швидко, але не поспішай.  Перед тим як дати остоочну відповідь , двічі прочитай завадання, переконайся, що ти правильно зрозумів, що від тебе вимагається.
  • Спочатку берись за ті завдання, у правильності відповідей на які ти не сумніваєшся.  
  • Пропускай!  Потрібно навчитися швидко пропускати важкі  і незрозумілі завдання, щоб згодом до них повернутися.
  • Читай завжди уважно завдання до кінця.  Розуміти завдання з перших слів і добудовувати закінчення за допомогою власної уяви – це надійний шлях шлях до помилок.
  • Думай лише про поточне завдання. Коли ти бачиш нове завдання, забуть про попереднє.
  • Якщо попереднє завдання тобі не під силу, забудь про цю проблему. Наступне завдання це шанс набрати додаткові бали.
  • Використовуй методику виключення.  Якщо не знаєш правильної відповіді , то можна розпізнати усі невірні відповіді в силу їхньої абсурдності. 
  • Заплануй два круги. Завжди перевіряй себе. Навіть якщо відповідь легка і однозначна на перший погляд.
  • Вгадуй. Довірся власній інтуїції і вона разом із твоїм  логічним мисленням  допоможе тобі.


ВИБІР ПРОФЕСІЇ: НАВІЩО ВІН ПОТРІБНИЙ?

Корисні поради вступнику

  Вибір майбутньої професії – це серйозний і відповідальний крок у житті кожної людини, яка потребує підготовки й знань. Чому? Тому що від того, чи правильно ви обрали свою майбутню професію, буде залежати все ваше доросле життя: будете ви ним задоволені або нарікатимите на долю, що “життя не вдалося”.
Від правильності вибору майбутньої професії залежить душевний стан й матеріальне благополуччя в дорослому житті. Неправильний вибір професії призводить до того, що багато дорослих виявляються незадоволені обраною сферою діяльності і як наслідок – рівнем й якістю свого життя, ступенем професійної реалізованості, своїм соціальним статусом.
Тільки визначившись з майбутньою професією, ви зможете правильно обрати спеціальність та форму навчання, яка:
• буде цікавою й привабливою для вас;
• відповідатиме вашим здібностям;
• буде користуватись попитом на ринку праці.

Правила вибору професії

   Щоб правильно вибрати професію, вам треба відповісти собі на такі питання: “Що мені подобається робити?”, “Чим я хочу займатися, до чого маю схильності, що мене приваблює”.
Якщо при виборі майбутньої професії виключити ваші здібності, то, працюючи за обраною спеціальністю, ви не будете одержувати задоволення від процесу роботи.
“Чи зможу я?” Чи зможу я одержати обрану спеціальність. Чи вистачить у мене умінь, щоб освоїти ту професію, до якої “душа лежить”. Чи зможуть мої батьки забезпечити моє навчання.
Якщо при виборі майбутньої професії виключити ваші можливості, то можна просто не одержати обрану спеціальність або потім не влаштуватися на роботу.
“Чи є попит на мою професію?”, “Чи потрібна моя професія на ринку праці, чи потрібні фахівці моєї професії, чи зможу я влаштуватися на роботу за своєю спеціальністю, скільки мені будуть платити, чи є перспективи у моєї професії або незабаром вона зникне.” Якщо спеціальність має попит і престижна, то чи зможу я самостійно влаштуватися на роботу.
Якщо при виборі майбутньої професії виключити попит на ринку праці, то може трапитися так, що ви просто не знайдете роботи зі своєї спеціальності або оплата вашої праці не буде відповідати вашим потребам. Якщо ви зумієте сполучити “Хочу”, “Можу” й “Треба”, то ваш професійний вибір буде вдалим.
Запам’ятайте, щоб уникнути помилок при виборі професії потрібно знати:
• перелік й опис професій, які існують сьогодні;
• становище на ринку праці: які професії потрібні зараз й які будуть потрібні через 5-10 років;
• свої нахили й здібності, які можуть бути визначені за допомогою психологічного тестування.

БАЖАЄМО ВАМ ВДАЛОГО ВИБОРУ !



ХТО ТАКИЙ ЕКОНОМІСТ – ОЧИМА ПЕРШОКУРСНИКА

Сьогодні економіст – одна з найбільш актуальних та затребуваних спеціальностей. Кваліфіковані спеціалісти з економіки є представниками професії, на якій базується ринкова економіка. Сучасні структурні перетворення в Україні, розвиток індустріальної бази держави, підприємництва, фінансових ринків, зовнішньоекономічних зв’язків неможливо уявити без діяльності фахівців з економіки. Саме від їхньої діяльності і рішень багато в чому залежить соціально-економічний розвиток України, її конкурентоспроможність на світових ринках.

Здобуття економічної освіти відкриває перед людиною широкі можливості: робота в банку, консалтингова діяльність, робота в комерційній компанії або державній службі, на промисловому підприємстві або в науковій установі, аудитором або податковим інспектором. Будь-який суб’єкт господарювання для планування, обліку, аналізу й контролю своєї діяльності повинен залучити компетентних фахівців з економіки. Економіст – людина, від якої залежить майбутнє підприємства, яка бачить його перспективи й майже виявляти недоліки і прогалини в його діяльності, знає способи та методи їх усунення. І саме це робить працю економіста необхідною умовою життєдіяльності окремого підприємства і народного господарства країни в цілому. За останні роки було зроблено немало відкриттів у сфері економіки, метою яких є підвищення продуктивності праці підприємств, пояснення тих чи інших явищ. Хотілось би, щоб на рахунку України була не лише одна Нобелівська премія. Отже, є куди прагнути і що робити.