СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ ННІ БМ

Студентська пора – найкращий етап на нашому життєвому шляху. Це нові знайомства, нові друзі, різні пригоди. Насамперед - це можливість знайти себе.День від дня, об’єднані однією метою, Ви переступаєте поріг рідного університету, щохвилини відкриваєте щось нове для себе, щодня отримуєте океан яскравих емоцій. Найважливіше у вирії студентських поривань – не втратити свою індивідуальність. Саме для того, аби студенти ННІ БМ усебічно, невпинно та яскраво розвивались і створене студентське самоврядування, представлене органом «Студентська рада навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту».

Представники студентської ради обираються з поміж найактивніших, цілеспрямованих, відповідальних та творчих молодих людей для представлення інтересів студентської спільноти, захисту її прав та наданню консультативних послуг з питань, що виникають у процесі навчання.

До складу студентської ради навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту входять такі напрямки:

Навчально-науковий напрямок.

Обравши для себе даний напрямок Ви отримаєте можливість проявити свої уміння та навички у написанні наукових статей, актуальність яких будете підкріплена власними знаннями, за підтримки викладачів. Наукові публікації є обов’язковою вимогою для успішного навчання та подальшої діяльності студентів.

Культурно-масовий та організаційний напрямок.

Культурно-масовий напрямок – це світло софітів, яскраві вогні сцени та вдячні оплески глядачів. Якщо від природи Ви маєте талант: вокальний, хореографічний, акторський, літературний, - то не втрачайте нагоди продемонструвати усі свої сяючі грані. Приймаючи участь в усіх урочистих заходах, що організовуються університетом та навчально-науковими інститутами, Ви завжди будете у тренді, усміхнені і позитивні.

Спортивно-оздоровчий напрямок.

Якщо Ви любите спорт, підтримуєте здоровий спосіб життя та віддаєте перевагу активному відпочинку, то неодмінно оберіть для себе спортивно-оздоровчий напрямок. На базі нашого університету постійно діють спортивні секції різних видів: футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, теніс, регбі, вільна боротьба, шашки і шахи та інші. Ви отримаєте можливість не лише підтримувати себе у гарній спортивній формі, але і представляти свій інститут на університетських змаганнях, щорічних олімпіадах та на міжвузівських іграх.

Волонтерський напрямок.

Ваше серце щире та небайдуже? Тоді цей напрям зацікавить Вас. Волонтерство в Україні на сьогоднішній день набуває популярності. Так! Це круто, коли Ви маєте можливість допомогти іншим, залучаючи при цьому однодумців, збираючи матеріальну чи грошову допомогу, або готуючи концертну програму для тих, кому необхідно просто посміхнутись у темній буденності.

Напрямок розвитку та працевлаштування студентства.

Даний напрямок є новим впровадженням студентської ради навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, який дозволяє систематизувати інформаційні потоки, щодо отримання випускниками ННІ БМ професії за спеціальністю, з гідними умовами праці та високою оплатою. Напрям необхідний для допомоги студентам визначитися з майбутнім професійним полем, для того, аби надати уявлення про способи та методи працевлаштування.

Медіа-інформаційний напрямок.

Напрям медіа-інформації функціонує для забезпечення студентства своєчасною і достовірною інформацією, щодо навчального процесу, усіх урочистих заходів, що проводяться у рамках діяльності інституту. Якщо Ви маєте здібності до написання цікавих інформаційних статей, створення яскравих цифрових банерів, оголошень або відмінно фотографуєте, то для Вас завжди знайдеться місце у медіа-інформаційному секторі.

Студентське життя навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту – це бурхливий потік новаторства, активності та невпинного руху уперед. Наші студенти займають перші місця на спортивних змаганнях, отримують дипломи за перемогу в наукових олімпіадах та конкурсах, беруть гран-прі на фестивалях, публікуються у інформаційних виданнях і найголовніше – завжди відкриті до нового!

Ми завжди чекаємо на Вас, адже з нами Ви ніколи не будете нудьгувати, лише уперед і лише разом! ННІ БМ – улюблений інститут, родина, що готова гостинно прийняти будь-кого, підтримати та навчити! Не зволікайте, з нами цікаво!