СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ННІ БМ

Спорт - це запорука успіху, краси та здоров’я. Для того аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог, просто необхідно мати справу зі спортом. Він дисциплінує, навчає командній роботі та сприяє новим знайомствам і дружбі. Для того, щоб молодь отримала можливість суміщати наукову діяльність зі спортом у нашому університеті існує ряд секцій, відвідувати які має можливість кожен.

На базі ННІ БМ функціонує спортивно-оздоровчий напрямок, який сприяє проведенню спортивно-оздоровчих заходів та залученню студентства до активного способу життя. Тому, якщо Ви маєтє бажання прийняти участь у діяльності спортивного сектору, ми чекаємо на Вас! 

Голова спортивно-оздоровчого напрямку ННІ БМ  - студент 31-МН групи

Ткачов Віталій.

ХНТУСГ ім. П. Василенка здавна славиться своїми здобутками у спортивному секторі. На базі університету функціонує ряд спортивних секцій, таких як футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, регбі, вільна боротьба та інші. Збірні команди змагаються на рівні факультетів, ВНЗ , обласному та всеукраїнському.

Завдяки систематичним тренуванням наші студенти отримують призові місця у різноманітних спортивних дисциплінах. Студенти навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту приймають активну участь у спортивному житті університету, щоразу здобуваючи усе нові і нові перемоги.

Цьогорічна спартакіада, що є традиційною для ХНТУСГ ім.П.Василенко, вкотре об’єднала студентів, надавши можливість проявити себе у найрізноманітніших спортивних змаганнях.

Волейбольна команда юнаків навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту здобула 2-ге місце на змаганнях.

Наступним здобутком стала бронзова медаль з бадмінтону серед дівчат. Підхопили низку перемог і волейболісти, зайнявши 1 місце у змаганнях між навчально-науковими інститутами.

Цього року спортивні збірні команди ННІ БМ отримали можливість прийняти участь у міжвузівських змаганнях, де продемонстрували свою майстерність на вищому рівні.

Уже незабаром розпочнеться новий етап щорічних спортивних змагань між інститутами, тому ми щиро підтримуємо наших спортсменів, бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, наснаги, високих досягнень, рекордів, командного злету до переможних висот!