СТУДЕНТСЬКА ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ ННІ БМ

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту створює умови успішного та різнобічного розвитку для студентів. Якщо Ви маєте талант у будь-якій сфері: вокал, хореоографія, декламування, акторство, КВК чи інше, то ми з задоволенням запропонуємо Вам стати учасником одного з численних художніх колективів нашого інституту. Я показує час, студенти ННІ БМ не тільки обізнані у сфері діяльності ВНЗ, а й мають незмірні, неповторні таланти. Деякі з них стають учасниками найпопулярніших телевізійних шоу країни, вкотре доводячи: ННІ БМ - найкращий факультет!


НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "БЕРЕГИНЯ"

У 2010 р. колектив отримав почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Неодноразовий переможець Всеукраїнських, міських та Міжнародних конкурсів: 
1. Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» 2002 р.
2. Гран-Прі міського фестивалю «Софіївські зорі» 2006 р.
3. Гран-Прі конкурсу естрадних виконавців серед ВНЗ м. Харків 2007 р.
4. Гран-Прі міського фестивалю «Студентська весна» 2013 р.
5. Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Софіївські зорі»,2017р.

 


НАРОДНИЙ ТЕАТР-ТАНЦЮ «АЕРО»

Неодноразовий переможець таких конкурсів, як «Софіївські зорі», «Студентська весна», учасники Державних концертів у м. Київ до Дня працівників сільського господарства. У 2012 р. колектив отримав почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Стиль танцювальних номерів колективу – унікальний та неповторний, різноманітний за жанрами та сповнений справжньої технічної майстерності і, головне, щирості і непідкупності. Пристрасні рухи, дивовижні перевтілення і висока техніка виконання – ось характерні риси театру-танцю «Аеро».

У 2016-2017 році силами наших колективів було зроблено постановку мюзиклу «Стиляги».

КОМАНДА КВН ННІ БМ «LOVE IS…»

Команда КВН інституту бізнесу і менеджменту «Love is…» щорічно демонструє нарощення майстерності, театральності та технічності у виконанні КВН-виступів та високо оцінюється членами журі під час традиційного фестивалю команд КВН ХНТУСГ «Kiss-Свін». До складу команди входять: Чуйкова Олена (студентка 5 курсу 54-ЕП групи) – капітан команди, Онопрієнко Катерина (студентка 5 курсу 54-ЕП групи), Венцус Станіслав (студент 5 курсу 52-МН групи).

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Кафедра активно займається профорієнтаційною роботою. З вересня 2016 року завдяки кафедрі культурних універсалій в університеті навчаються 6 студентів.

В цьому році започаткована нова форма проведення профорієнтаційних заходів. Спільно з іншими представниками навчально-наукових інститутів та співробітниками кафедри культурних універсалій було здійснено 15 виїздів до шкіл не тільки Харкова, а й Харківської області. Очолював профорієнтаційні виїзди замісник директора ННІ БМ – Калініченко Сергій Миколайович.

 

 


 

Ми з величезною радістю вітатимемо обдаровану творчу молодь серед учасників наших колективів художньої самодіяльності, яка бажає розвинути свої творчі здібності за найрізноманітнішими напрямами та долучитися до культурного життя в інституті та університеті!