Головна » 2018 » Жовтень » 4 » 30 вересня в м. Харкові відбувся Перший харківський сімейний форум, організаторами якого був Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Х
08:56
30 вересня в м. Харкові відбувся Перший харківський сімейний форум, організаторами якого був Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Х

30 вересня в м. Харкові відбувся Перший харківський сімейний форум, організаторами якого був Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

В програмі форуми було багато панельних дискусій, майстер-класів, виступи лікаря-педіатра, Президента Східно-Української Академії педіатрії Пенькова А.Ю., кризового та сімейного психолога Борисової Н.П. та інших.

Говорили на актуальні теми: «Вплив стресу на здоров’я та стосунки в сім’ї», «Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в сімейному житті», «Законодавчі новації, спрямовані на формування відповідального батьківства та підтримку сімей», «Як не загубити дитину в інтернеті» та багато інших.

Під час форуму можна було бажаючим отримати консультації фахівців, відвідати зони активності та фотозони.

В роботі форуму взяла участь керівниця Центру гендерної освіти університету, ст. викл. кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Омельченко Г.Ю.

Переглядів: 39 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: