Головна » 2018 » Червень » 18 » Аграрно-політичні дебати: інтелектуали дискутують
13:03
Аграрно-політичні дебати: інтелектуали дискутують

За останнє десятиліття в Україні відбулися зміни в науці та суспільній свідомості, які привели до необхідності переосмислення науки і освіти, а також їх цілей і завдань. Адже якісну освіту сучасного фахівця будь-якої галузі неможливо уявити без розвитку інформаційної, дослідницької та комунікативної культури.

У зв'язку з цим, було запроваджено проведення ефективного заходу, спрямованого на розвиток логічного і критичного мислення, комунікативної культури та навичок публічного виступу – аграрно-політичних дебатів. Участь у дебатах дає можливість молодим фахівцям розвинути вміння працювати в команді, обирати відповідних партнерів, концентруватися на суті проблеми та відстоювати свою точку зору.

Даний захід було організовано за сприяння Науково-методичного центр «Агроосвіта» за методичної підтримки з боку проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД).

У дебатах беруть участь представники студентства з усіх аграрних закладів вищої освіти України. Проведення диспутів відбувається у два етапи: перший проходить на базі кожного навчального закладу із визначенням команди-переможця по ВНЗ, другий – на всеукраїнському рівні, під час зльоту студентських лідерів аграрної освіти.

Нині фінальний етап відбувся на базі Уманського національного університету садівництва в рамках ювілейного XX зльоту.

Привітали учасників дійства та побажали їм красномовства і впевненості директор ДУ НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко та ректор Уманського НУС Олена Непочатенко.

Аграрно-політичні дебати проходили у формі обговорення нагальних питань сьогодення аграрно-політичної сфери України. У заході взяли участь чотири команди, утворених шляхом жеребкування з-поміж усіх учасників. При цьому кожне питання обговорювали дві команди, одна з яких підтримувала позицію «ЗА», інша – «Проти».

Мова ведення дебатів – українська, а для іноземних членів журі забезпечувався синхронний переклад на англійську мову. За результатами проведення дебатів було проведено оцінку команд з боку журі та слухачів із залу.

Рейтинговий список учасників сформувався наступним чином:

IV місце – команда рожевих у складі Діани Бартиш (Таврійський державний агротехнологічний університет), Анни Гринчевської (Подільський державний аграрно-технічний університет); Кіріла Козака (Уманський національний університет садівництва);

ІІІ місце – команда синіх: Яна-Марія Шевчук (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького), Дмитро Томенко (Полтавська державна аграрна академія), Єлизавета Іванова (Одеський державний аграрний університет);

ІІ місце – команда зелених: Аліна Давидова (Луганський національний аграрний університет), Марія Рисенко (Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва), Катерина Сухоставець (Сумський національний аграрний університет), Дар’я Поваляєва (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка);

І перемогу в аграрно-політичних дебатах виборола команда червоних, до якої увійшли Софія Миколаїв (Львівський національний аграрний університет), Наталія Мостовенко (Миколаївський національний аграрний університет), Олександр Василенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

 

Переглядів: 32 | Додав: SK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: